جستجوي مطالب
Google
sahand.sabablog.com
اتصال اینترنت موبایل به کامپیوتر

شاید بارها با این مشکل مواجه شده اید که احتیاج به اینترنت دارید و دسترسی به هیچ شبکه وایرلس و مودمی برای شما مقدور نمی باشد ، در این حالت اتصال کامپیوتر یا لپ تاپ به اینترنت از طریق موبایل می تواند بسیار کاربردی باشد . به نقل از رایانه کمک هیواتک اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر در گوشی های اندرویدی از سه روش انجام می شود :

اول اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر از طریق USB به این صورت که ابتدا گوشی خود را از طریق کابل usb به کامپیوتر تان متصل کنید . در قسمت settings گزینه  Wireless & Network را انتخاب کرده سپس روی گزینه more تپ کنید اکنون در صفحه جدیدی که باز می شود وارد قسمت Tethering & portable Hotspot شده و USB Tethering را فعال کنید . سپس به قسمت Network adapter رفته و روی Remote NDIS based Internet Sharing Device راست کلیک کرده و به آن متصل شوید .

دوم اتصال اینترنت مویایل به کامپیوتر با بلوتوث به این صورت که  بلوتوث گوشی خود را روشن کنید وارد Settings شده سپس در بخش Wireless & Network روی گزینه more تپ کنید . در صفحه جدیدی که باز می شود وارد قسمت Tethering & portable Hotspot شده و Bluetooth Tethering را فعال کنید . اکنون به بخش Bluetooth گوشی خود رفته و موبایل تان را با لپ تاپ یا کامپیوتر خود Pair یا جفت کنید . در لپ تاپ یا کامپیوتر خود به قسمت Control panel رفته و وارد بخش Device and printers شوید . روی آیکون گوشی خود راست کلیک کرده و از منوی Connect using گزینه Access point را انتخاب کنید . حال نوتیفیکیشن هات اسپات روی گوشی شما نمایش داده شده و اینترنت روی لپ تاپ یا کامپیوترتان قابل دسترس است .

روش سوم از طریق وای فای است که معمولا همه ی افراد اتصال از طریق وای فای را می دانند . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتصال اینترنت همراه اول و اتصال اینترنت گوشی به لپ تاپ می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :


www.heyvatech.com/web/articles/view/225/راهنمای-اتصال-اینترنت-موبایل-به-کامپیوتر.htmlامتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 2 نفر مجموع امتياز : 4


برچسب : ,
تعداد بازديد : 11

تاريخ : شنبه 23 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت