جستجوي مطالب
Google
sahand.sabablog.com
تغییر اندازه فونت در آیفون

به نقل از رایانه کمک شبانه روزی هیواتک صفحه نمایش آیفون از سایز ایده آلی برخوردار است . اما بعضی از کاربران با کوچک بودن حروف منوی آیفون مشکل دارند و به دنبال روشی برای تغییر اندازه فونت در آیفون هستند تا به راحتی بتوانند در گوشی خود به انجام امور روزانه خود بپردازند . برای تغییر اندازه فونت در آیفون مسیر زیر را دنبال کنید :

Settings > General >Accessibility > Larger Text>arger Accessibility Sizes

در پایین صفحه سایز فونت خود را با کشیدن نوار به سمت چپ و راست تغییر دهید. با انجام این کار سایز تمام قسمت های گوشی آیفون شما تغییر می کند . گاهی برای تغییر اندازه فونت تلگرام این کار را انجام می دهید . اما باید بدانید که روشی برای تغییر اندازه فونت تلگرام در آیفون وجود دارد و نیازی به تغییر کل فونت های گوشی نیست . برای انجام این کار وارد تلگرام خود شوید . گزینه Settings را انتخاب کنید. در بخش Settings گزینه Appearance را انتخاب کنید. در پنجره باز شده سایز فونت خود را انتخاب کنید . با انجام این کار این تغییرات تنها روی پیام های رد و بدل شده در تلگرام شما تاثیر می گذارد و مابقی بخش های گوشی تغییری نمی کند. گاهی شما می خواهید کیبورد خود را بزرگ تر کنید و اندازه آن را تغییر دهید . کیبورد آیفون از iOS8 به بعد قابلیت تغییر پیدا کرد . برای مشاهده کیبورد بزرگ برای آیفون می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :


www.heyvatech.com/web/articles/view/546/تغییر-اندازه-فونت-در-آیفون-چگونه-انجام-می-شود.htmlامتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 8 نفر مجموع امتياز : 25


برچسب : ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : چهارشنبه 20 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت