جستجوي مطالب
Google
sahand.sabablog.com
فعال و غیر فعال کردن administrator در ویندوز 7

برای فعال کردن administrator در ویندوز 7 سه روش وجود دارد : 
1- از بخش start روی Command Prompt راست کلیک کرده و Run as administrator را انتخاب نمایید . در پنجره سیاه رنگ باز شده net user administrator /active:yes را تایپ کرده و اینتر کنید . سپس ویندوز را log off کنید . 
2- روی آیکون My computer ویندوز راست کلیک کرده و گزینه Manage را انتخاب کنید . در پنجره باز شده local users and groups را انتخاب نمایید . به فولدر User وارد شده و روی گزینه Administrator  راست کلیک کنید . حال گزینه properties  را انتخاب کرده و تیک گزینه Account is disabled را بردارید . 
3- پنجره Run را باز کرده و عبارت secpol.msc را در آن تایپ کنید . سپس گزینه Accounts: Administrator account status را انتخاب کرده و در پنجره باز شده گزینه Enable  و سپس Ok را انتخاب نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص غیر فعال کردن administrator در ویندوز 7 و پیدا کردن پسورد administrator در ویندوز 7 وب سایت سامانه رفع مشکلات رایانه و  موبایل هیواتک را ببینید :


www.heyvatech.com/web/articles/view/627/آموزش-وارد-شدن-به-administrator-در-ویندوز-7.htmlامتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ,
تعداد بازديد : 5

تاريخ : شنبه 17 شهريور 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت